• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

اسیر روح سرگردان

اسیر روح سرگردان، محکوم به اعدام ایسکانیوز : حکم مرگ مردی که به جرم آدمکشی بازداشت شده است امروز در دادگاه کیفری استان تهران صادر شد.
به گزارش خبرنگار گروه حوادث ایسکانیوز : 12 اسفند 1383 «مهدی» 41 ساله به عنوان مسافر در شهرری ، سوار خودروی راننده 70 ساله ای به نام «ابوالقاسم» شد ، طرح دوستی ریخت ، او را به خانه‌اش کشاند و باچاقو به جانش افتاد.
«مهدی» پس از جنایت با خانواده «ابوالقاسم» تماس گرفت و به منظور اخاذی ، تقاضای 80 هزار تومان پول نقد کرد.سپس ماموران سر رسیدند و با دستگیری مجرم ، پیکر پیرمرد در صندوق عقب خودروی وی پیدا شد.
در ابتدای نشست رسیدگی به این پرونده که چهارشنبه هفته گذشته در شعبه 74 دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی «حسن تردست» برگزار شد نماینده دادستان ، کیفرخواست را خواند و تقاضای اشد مجازات کرد.چهار پسر و دختر «ابوالقاسم» نیز درجایگاه ویژه قرار گرفتند و برای قاتل پدرشان حکم مرگ خواستند.گزارش ایسکانیوز می‌افزاید ، نوبت دفاع به «مهدی» که رسید گفت : مدتهاست یک روح سرگردان آزارم می‌دهد.آن روز که سوار ماشین پیرمرد شدم همان روح به من دستور داد «ابوالقاسم» را به خانه‌ام بکشانم و او را با چاقو بکشم !
در پایان محاکمه ، قاضی «تردست» و چهار مستشار با اعلام تنفس وارد شور شدندو روز دوشنبه حکم مرگ «مهدی» را صادر کردند.رای تا 20 روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی است.

اضافه کردن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...

کد امنیتی
تازه کردن

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود به سایت