• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

همایش فقط خدا

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

سفيران عشق
جديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند. اين برنامه جديد و هيجان انگيز براي شناخت مردم دور دنيا طراحي شده كه به آرامي و شادمانه عشق بي‌قيد و شرط را به بهترين نوعي كه مي‌توانند به نمايش مي‌گذارند.
همه نيازهاي يك شخص آرزو و قصد تقسيم عشق دروني‌اش با ديگران است. با متمركز كردن افكار و احساساتمان بر روي عشق ميتوانيم الگويي براي ديگران باشيم. هر كسي ميتواند بوسيله پخش عشق در همه زندگيش، يك رهبر باشد. يك سفير عشق شكيباست و تفاوتها را با آغوش باز مي‌پذيرد. من از شما يا هر كسي كه مي‌شناسيد براي ايجاد همبستگي عشق جهاني دعوت مي‌كنم.
شناخت سفير عشق
با حضورمان در دنيا می‌خواهیم جلسات سخنرانی آشتی با خدا را برگزار كنيم تا به اين ترتيب عشق را در قلبهاي مردم زنده نگه داريم. پيوستن مردم از تمام نقاط دنيا به ما در اين سفر قوت قلب مي‌دهد. هر روز به نام خدا ناميده مي‌شود كه در آن همه ما بايد به همديگر متصل باشيم. ما مسافران عشق هستيم. از تمام پنج قاره در طول سفرمان عبور خواهيم كرد. و با داستانهاي زندگي مردم آشنا خواهيم شد.
در اين دوران كه تغييرات بزرگ و اختلافات زيادي وجود دارد، خيلي از افراد زندگي را از طريق چشمهاي عشق مي‌بينند. اينها قهرمانان شناخته شده‌اي هستند كه عشق را بر روي سياره زمين جاري كردند. آنها بطور طبيعي مي‌بينند كه همه چيزها بهم پيوند خوردند و همه بخشهايي مهم از اساس دنيا هستند. آنها اغلب بدون خستگي كار مي‌كنند تا تغييرات مثبت را در جهان و در زندگي بوجود بياورند.
نامزد شدن در سرزمين عشق
آيا شما چنين كسي را مي‌شناسيد؟ آيا خودتان از اين گونه افراد هستيد؟ اگر چنين است ما مي‌خواهيم درباره شما بشنويم. براي نامزد كردن خودتان يا هر كس ديگر خواهش مي‌كنيم اطلاعات خود را بوسيله پست الكترونيكي براي ما بفرستيد. اگر شما پرسشي داريد، ميتوانيد از طريق پست الكترونيك در میان بگذارید.

دسته: اسلایدهای صفحه نخست RokTabs

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود به سایتآموزش زبان انگلیسی