• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

راهنماي آموزش از راه دور دوره چگونه زیستن

راهنماي استفاده از سيستم آموزش از راه دور
به سيستم آموزش از راه دور موسسه بين المللي زايش و بالش خوش آمديد!
خدمات سيستم مختص كاربران عضو در اين سيستم مي‌باشد، بنابراين در صورتي كه از كاربران موسسه زايش و بالش نيستيد و براي نخستين بار است كه به سايت مراجعه نموده‌ايد، ابتدا با مراجعه به صفحه نام نويسي نام خود را در سيستم ثبت نمائيد و سپس از طريق ورود در سيستم از خدمات سايت استفاده كنيد. پس از پر كردن فرم نام نويسي از طريق ايميل نام كاربري و كلمه عبور برايتان فرستاده ميشود. مي‌توانند با همان نام كاربري و كلمه عبور براي داخل شدن و استفاده از خدمات سيستم استفاده نمايند.
در این سیستم آموزشی، روشي پیاده سازی شده است که این امکان را فراهم می کند که شما بدون حضور استاد حقیقی و به صورت online آموزش ببیند. به این معنا که محتوای درسی یک بار و به صورت کلی توسط مدیر سایت در سایت قرار می‌گیرد و استاد مجازی سایت، محتوای درسی که در هر جلسه‌ی آموزشی باید به دانش آموز آموخته شوند را به وی ارائه می نماید. در واقع این استاد تشخیص می دهد که چه محتوایی در چه زمانی باید به شما آموخته شود. سیستم هوشمند سازی
دسترسی به پرونده‌ی شخصی فراگیران: هر كدام از شما دارای یک پرونده‌ی شخصی می‌باشيد که در این پرونده اطلاعات شخصی شما ثبت شده و در دسترس مدیر سایت می‌باشد . لازم به ياد آوري است که این اطلاعات تنها و تنها توسط مدیر در دسترس است و از دسترس دیگر کاربران خارج می باشد.
بعضي وقتها از پايان جلد دوم به بعد زمان جلسات درسی دانش آموز با نظر مدير سايت تعیین شده و تنها در زمان تعیین شده، دانش آموز می‌تواند آموزش ببیند. در واقع این تعیین ساعت درسی تنها به منظور مقید کردن دانش آموز به حضور در کلاس می‌باشد. در هنگام آموزش دانش آموز برای دریافت میزان یادگیری وی پرسشهايي پرسیده می‌شود و در صورتی که استاد مجازی سایت تشخیص بدهد که دانش آموز درس را به خوبی نیاموخته است ، محتوای آموزش را با جزئیات و مثال‌های بیشتر به دانش آموز ارائه می کند.

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود کاربرانورود به سایتآموزش زبان انگلیسی