• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

خودشناسی موسسه بين المللي زايش و بالش

خواهش ميكنم جهت بازديد از مرورگر Firefox استفاده كنيد

به موسسه بين المللى زايش و بالش خوش آمديد

فعاليت ما در يك كلام: مطالعه و پژوهش خودشناسي - گسترش آگاهي چگونه زيستن انسان در جهان هستي

شما هر که باشید و در هر کجا كه ساکن باشید، چنانچه مي‌خواهيد از خود يك شاهكار بسازيد و زندگي خودتان را، خودتان برنامه‌زيري كنيد، به شما تبريك مي‌گويم.

کمتر کسی را می‌توان یافت که کم یا زیاد به فال گرفتن، نزد رمالها رفتن، شركت در كلاسهاي موفقيت در چند ساعت، بيا هاله تماشا كن، بيا با هيپنوتيزم به آرامش برس، اگه بدوني يوگا چكارت ميكنه، بيا پرواز روح ياد بگير، اگه بدوني مواد مخدر چه حال بهت مي‌ده، ووووووووو
علاقمند نباشد و بسیاری اوقات آرزو کند کاش اينطور يا آنطور می‌شد. آره دوست من اگه از رفتن به اين مكانها نتيجه نگرفتي و ديگه خسته شدي، حالا كه اينجا هستي و براستي تصميم داري يه بار ديگه آن هم بطور واقعي و ريشه‌اي نه سطحي ادامه دهي، اين خيلي خوبه! باشد كه خداوند ياريمان كند. با مراجعه به سایر بخشهای این سایت، ضمن کسب اطلاعات بیشتر، مي‌توانيد با چگونگی تنظيم و ارسال فرم نام نويسي آشنا شوید. پیشنهاد می‌کنیم از اینجا آغاز کنید پس به صفحه بعدي برويد....


اگر یک وضعیت غیرعادی و ناسالم ایجاد شود شما بايد بتوانید مناسب‌ترین راه‌های مقابله با آن وضعیت را آموزش ببينيد.

 

هدف اساسی آموزش، کمک به سر و سامان دادن زندگی

هدف اساسی آموزش، کمک به سر و سامان دادن زندگی جهت نیل به مقاصد اصلی‌تان می‌باشد. نگاهی به درخت ســـیب بیندازید. شاید...

 


آره شاید پانـــصد ســـیب به درخت باشد که هر کدام حاوی ده دانه است. خیلی دانه دارد نه؟ ممکن است بپرسیم «چرا این همه دانه لازم است تا فقط چند درخت دیگر اضافه شود؟»

 

اینجا طبیعت به ما چیزی یاد می‌دهد

اینجا طبیعت به ما چیزی یاد می‌دهد. به ما می‌گوید:


«اکثر دانه‌ها هرگز رشد نمی‌کنند. پس اگر براستي می‌خواهید چیزی اتفاق بیفتد، بهتر است بیش از یکبار تلاش کنید.»
از این مطلب می‌توان این نتایج را بدست آورد:
باید در بیست مصاحبه شرکت کنی تا یک شغل بدست بیاوری.
باید با چهل نفر مصاحبه کنی تا یک فرد مناسب استخدام کنی.
باید با پنجاه نفر صحبت کنی تا یک ماشین، خانه، جاروبرقی، بیمه و یا حتی ایده‌ات را بفروشی.
باید با صد نفر آشنا شوی تا یک رفیق شفیق پیدا کنی.

وقتی که
«قانون دانه» را درک کنیم دیگر ناامید نمی‌شویم و به راحتی احساس شکست نمی‌کنیم. قوانین طبیعت را باید درک کرد و از آنها درس گرفت.
در یک کلام: افراد موفق هر چه بیشتر شکست می‌خورند، دانه‌های بیشتری می‌کارند.

آیا دقت كرده‌اید كه هر وقت به طور منظم ورزش می‌كنیهمه امور به هم مربوطند
آیا دقت كرده‌اید كه هر وقت به طور منظم ورزش می‌كنید، میل به غذاهای سالم‌تر و بهتر دارید؟
آیا دقت كرده‌اید كه وقتی غذاهای سالم تر و بهتری می‌خورید انرژی بیشتری دارید و طبعاً دوست دارید كه ورزش كنید؟
همه چیز در زندگی به هم مربوط است. روش تفكر شما روی روحیه شما مؤثر است، روحیه شما بر نوع راه رفتنتان مؤثر است، راه رفتن شما روی نحوه گفتارتان اثر می‌گذارد، روش حرف زدنتان روی طرز فكرتان مؤثر است!
تلاش برای پیشرفت در یك بُعد زندگی بر سایر ابعاد زندگی اثر می‌گذارد.
وقتی در خانه خوشحال هستید، در محل كار نیز احساس شادی بیشتری خواهید كرد و وقتی سر كار شاد باشید در خانه نیز شاد خواهید بود.

اینها به چه معناست؟
اینكه برای پیشرفت در زندگی می‌توانید از هر نقطه مثبتی شروع كنید. می‌توانید با برنامه‌ای برای پس‌انداز، نوشتن لیست اهدافتان، رژیم غذایی یا تعهد برای گذراندن وقت بیشتر با فرزندانتان شروع كنید. این كار مثبت منجر به نتایج مثبت دیگر هم می‌شود، چون که همه امور به هم مربوطند.
مهم نیست تلاشي كه جهت پیشرفت می‌كنید كجا صرف می‌شود. مهم این است كه شروع كنید.
عكس این قضیه هم صادق است. یعنی اگر یك بعد زندگی شما خراب شد، سایر ابعاد هم به زودی خراب می‌شود. باید به این مسأله دقت خاصی داشته باشید.
در یک کلام: هر كاری كه انجام می‌دهید به نوبه خود اهمیت دارد زیرا بر امور دیگر نیز مؤثر است.
هنگامی كه بلایی به سرمان می آید، یا همه چیزمان را از دست می‌دهیم یا ... اغلب ما از خودمان می‌پرسیم:
«چرا؟»
«چرا من؟»
«چرا حالا؟»
سؤالاتی كه با  «چرا» شروع می‌شوند، ممكن است ما را به یك چرخه بی حاصل بیندازند.
اغلب جوابی برای این "چرا" ها وجود ندارد و یا اگر هم جوابی وجود داشته باشد،اهمیتی ندارد. افراد پيروز ميپرسند ....


[وزارت بازرگانی بازاریابی آموزش خودشناسى] افراد موفق پرسشهايي از خود می‌پرسند كه

افراد موفق پرسشهايي از خود می‌پرسند كه با «چه»  شروع می‌شوند:
«چه چیزی از این پیشامد آموختم؟»
«چه كاری باید در برخورد با این پیشامد بكنم؟»
و هنگامی كه پیشامد براستي فاجعه آمیز است، از خود می‌پرسند: «چه كاری طی 24 ساعت آینده می توانم بكنم تا اوضاع كمی بهتر شود؟»
در یک کلام: افراد خوشبخت هیچوقت نگران نیستند كه آیا زندگی بر «وفق مراد» هست یا نه.
اینها از آنچه كه دارند بیشترین استفاده را می كنند و آنچه كه از دستشان بر می‌آید انجام می‌دهند. و اگر زندگی بر وفق مراد نبود، خیلی مهم نیست كه «چرا؟»
از آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛ مغزهاي ما چنان در بند يكنواختي هستند كه قادر نيستند به امور، از زاويه‌اي نو بنگرند. اين طرز فكر برايمان بدبختي، رنج و گرفتاري بوجود آورده. اين زندگي ماشيني دارد ارباب خالق خود مي‌شود.
اين زندگي بزودي همه را نابود مي‌كند، اگر فوری به خودمان نياييم و از نو آنرا نسازيم. بايد دگرگوني بزرگ در ساختار حركتي زندگيمان، انديشه‌مان انجام دهيم.
بايد چاره‌اي اساسي انديشيد كه بصورت مقطعي نباشد.
ما بايد بدانيم كه خدا همه جا هست. و او ناظر بر همه كارهاستما بايد بدانيم كه خدا همه جا هست. و او ناظر بر همه كارهاست؛ و پاسخ اعمال انجام شده و يا افكاري كه فقط در ذهن ماست و به عمل نرسيده را مي‌دهد. خدا به همه انسانها به يك ديده مي‌نگرد. پندار ما مي‌تواند موجب شادي، آرامش و پيروزي ما بشود و يا مي‌تواند ما را بسوي بيماري، بدبختي سوق بدهد.
ما بايد
زندگي با عشق را دوباره زنده كنيم و محيطي صميمانه به دور از دغدغه‌ها براي خودمان و ديگر انسانها بوجود بياوريم. اين كار نياز به يك برنامه‌ريزي دقيق و پيكار مستمر دارد. كه من از روشی که در ديگاه زايش و بالش اشاره کردم، مي‌خواهم انسان را به اين هدف نزديك كنم. بر اين باور هستم كه این راه كمكهاي فراواني خواهد كرد كه ما بتوانيم از خودمان شناخت درست و ژرفي پيدا كنيم و تغييرات بزرگي در ساختار زندگي‌مان بوجود بياوريم؛ و تواناييهاي دروني‌مان را افزايش دهيم. به اين ترتيب مي‌توانيم دوباره متولد شويم و از زندگي كنوني كه سراسر سختي است خارج شويم.
چگونه مي‌‌توان به اين آرزو رسيد؟


پیشنهاد من گذراندن دوره آموزشی زایش و بالش است.

آذربايجان، ونزوئلا، سنگال، تاجيكستان، آمريكا، الجزاير، آفريقاي جنوبي، تركيه

اين دوره براى همه مردم جهان طراحي شده است. علاوه بر ايران، عزيزاني از كشورهاى آذربايجان، ونزوئلا، سنگال، تاجيكستان، آمريكا، الجزاير، آفريقاي جنوبي، تركيه، اندونزي جهت فراگيري دوره چگونه زيستن بر اساس پژوهش زايش و بالش، به ما پيوستند.
دوره چگونه زيستن زايش و بالش كليدى است جهت ورود به سرزمين مقدس عشق... گشايش زندگى شماست و راهى است بسوى كمال واقعى...اين دوره هميشه
رايگان است.
دیدگاه زایش و بالش در سال 1365 به عنوان يك گسترش دهنده آگاهي، پژوهش و توليد دانش در راستاي خودشناسي فعاليت خود را آغاز نمود و از سال 1388 به عنوان يك مؤسسه بين‌المللي به ثبت رسيد و با اهداف مشخص به راه خود ادامه مي‌دهد. به همین دلیل در طول فعالیت خود تا کنون از پذیرش پیشنهادات تجاری، سياسي، وابستگي به فرقه، گروه يا مكتبي که عمدتا مانع از ادامه فعالیتهای پژوهشی می‌شوند خودداری کرده است.

مهمترين هدف موسسه بين الملللي زايش و بالش گسترش آگاهي و پژوهش چگونه زيستن انسان در جهان هستي است. بزرگترين افتخار من پژوهش و برنامه‌ريزي فلسفه زايش و بالش در طول 24 سال است؛ كه بصورت كتاب آماده كردم و از سال 1388 آنرا بصورت آموزش از راه دور در اينترنت درست كردم. پيش از شروع به کار با سایت و استفاده از محصولات یا خدمات ما راهنمای سیستم و قوانین آموزش را مطالعه کنید. اگر با آموزش الکترونیکی آشنا نیستید مقاله "مقدمه ای بر آموزش الکترونیکی" را مطالعه کنید.

اين آموزش براي چه كساني مي‌باشد؟

افرادي كه تصميم گرفتن براستي زندگي كنند نه فقط زنده باشند. آنهايي كه مي‌خواهند از خودشان يك شاهكار بسازند در اين دوره شركت كنند.
در این آموزش شما رفتارها، معلومات، مهارت‌ها، توانایی‌ها و گرایشات مربوط به زندگی را فرا می‌گیرید.
در آغاز بايد عضو شوید. پس از تکمیل مراحل عضویت، برای استفاده از خدمات زايش و بالش بايد در كلاس درس برويد و در دوره مورد نظر نام نويسي کنید. اگر حاضريد ادامه مطلب را با دقت بخوانيد...


ن انتقال دهنده هستم نه آموزش دهنده

اول از همه اين را بگويم كه: من انتقال دهنده هستم نه آموزش دهنده، هر چه هست اوست.
يك مثالى مى‌زنم:
الكتريسته از يك نيروگاه برق به ايستگاه انتقال پيدا مى‌كنه و از آن ايستگاه به منازل راه مى‌يابد. حالا ديگه به خودت ربط داره مى‌خواهى روشن كن (گسترش آگاهى) و يا اينكه بگذار همچنان خاموش بماند (نادانى)

و اما آموزش......
در اين آموزش هیچ محدودیتي برای شما وجود ندارد. شما هر که باشید و در هر کجا ساکن باشید می توانید شركت كنيد.
اولین انگیزه برای آموزش گسترش آگاهی و بروز دگرگونی در ساختار زندگیست. دوست من عوامل اجتماعی قادرند تغییراتی را در زمینه‌های مختلف بوجود آورند. تغییراتی در استانداردهای زندگی شما و .... همين تغييرات شخصيت ما را شكل داده در نتيجه به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عاداتي پرورش يافتيم. مغزهاي ما چنان دربند يكنواختي هستند كه قادر نيستند به امور، از زاويه‌اي نو بنگرند.
در مورد گسترش آگاهي بایستی گفت، گسترش یعنی بهبود کیفی یا بازيافت توانایی اشخاص از طريق آموزش‌های خودآگاه یا ناخودآگاه. برنامه‌های گسترش آموزش زایش و بالش معمولاً شامل عناصر، مطالعه برنامه‌ریزی‌شده و تجربی و محافظت‌هاي مداوم توسط یک مربی یا تسهیلات مشورتی می‌باشد.
گسترش از دید من به سرمایه‌گذاری آینده‌نگري در زندگی شما اشاره دارد. توسعه، اين حقيقت را بیان می‌کند که شما برای پیروزی در دورة زندگی خودتان نیازمند بکارگیری از یک سری دانش‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌ها خواهید بود.
معنی گسترش، آماده ساختن شما برای داشتن یک زندگی بهتر همراه با پیروزی‌های متعدد خواهد بود.
دوره آموزشى زايش و بالش طورى طراحى شده كه شخص بعد از يك ترم، در يك مسيرى قرار مي‎گيرد كه حس مي‎كند دگرگونى در تاروپود زندگى وى دارد اتفاق مي‎افتد. باور كنيد هنگام گذراندن اين دوره حس مي‌كنيد گويا ديدار با نـور است، توازن عشق است، روح است، ارتـعاش است، تحول است، شگفت انگيز است، جذب انرژى است، غرق در معبود است، معبد سكوت است و عظمت در عظمت است .
در اين دوره از خودمان آغاز مي‎كنيم و انسانى الهى مي‌شويم و به سر منزل مقصودمان مي‎رسيم . در اين برنامه ريزى هر چه هست عشق است و شريان عشق و ايمانى كه يكسره در گرو معبودى است كه با عطشى سيراب نشدنى به دنبال او بايد بود. در اين دوره ، توازن عشق است كه لحظه لحظه‌ها را با همه وجود به گروگان اين محبت الهى مي‎گذارد . باشد كه خداوند ياريمان كند.


اين آموزش شما را قادر می‌سازد که مطالعه فرهنگ و قوانین طبیعی

فوايد آموزش:

اين آموزش شما را قادر می‌سازد که مطالعه فرهنگ و قوانین طبیعی زندگی‌تان را به خوبی یاد بگیرید. به عنوان مثال اگر یک وضعیت غیرعادی و ناسالم ایجاد شود شما می‌توانید مناسب‌ترین راه‌های مقابله با آن وضعیت را آموزش ببينيد. منظور این است که شما بتوانید به شیوه‌ای خاص و بدون درنگ از خود واکنش نشان دهید. خواهش میکنم ارمغان شرکت در دوره آموزش خودشناسی و خود شکوفایی را که نصیب شما می‌شود، حتمن بخوانید.


اين آموزش شما را قادر می‌سازد که مطالعه فرهنگ و قوانین طبیعیچنانچه با دید مثبت به آموزش زايش و بالش بنگرید در می‌یابید که در جهانی از کمبود مهارت‌ها زندگی می‌کنید. فراموش نکنید: سودهاي محسوس و نامحسوس آموزش، هزینه‌های آموزش را توجیه و آن‌ها را تعديل می‌نماید. (با توجه به اينكه اين آموزش براي شما هميشه رايگان است)

نیاز به استراتژی آموزش از ‌نظر مهارت‌ها، سطح دانش، سطح صلاحیت شما و با توجه به نیاز شرایط زندگیتان مستلزم صرف زمان طولانی و بلند مدت است. فلسفه آموزش زايش و بالش تأکید می‌کند که آموزش و گسترش باید یکی از قسمت‌های به هم پیوسته فرایند مدیریت زندگی شما باشد.
فلسفه آموزش باید به این نکته تأکید کند که آموزش‌های موجود باید به منظور به عمل واداشتن شما، شامل آموزش‌های عملی و فعالانه باشد. اهداف هر برنامه یا رخداد آموزشی باید بر طبق واژه‌های قابل تحویل و قابل قبول توصیف شود و به این ترتیب شما قادر خواهید بود بعد از آموزش آنچه خدا از شما مي‌خواهد آن را انجام دهید و به اهدافی که می‌خواستید برسيد. فراموش نکنید نیازهایی که آشکار می‌گردد تمام نیازهای یادگیری قابل پیش‌بینی نیستند و شما باید یک فلسفه توسعه مداوم آموزش را در مسیر زندگیتان پرورش دهید.

هرگز نمي‌توان بدون يك روش آموزش و پرورش مناسب و پويا

هرگز نمي‌توان بدون يك روش آموزش و پرورش مناسب و پويا، به هدفهاي بزرگ دست يابيد. رسالت چنين روشي براي فرا گرفتن آموزش زايش و بالش، پروراندن انسان پرسش‌جويي است كه مي‌خواهد از قيدهاي بي‌شمار و گوناگون وجودي‌اش رها گردد، راه تكامل همه جانبي خود را هموار سازد، به رموز فردي و اجتماعي خود و دنياي متغيري كه در آن زندگي مي‌كند تا آنجا كه ممكن است آشنا شود. با دنيا و انسانهايش مرتبط گردد، زندگي دهد، زندگي كند و زندگي خود و ديگران را با عشق و دانش شكوفا سازد. اما مقصود از انسان چيست؟
هدف از اين برنامه‌ريزي براي آموزش، جهت يك شخص مجرد و كلي نيست، بلكه براي انساني است زنده و مشخص كه در زمان و مكان معيني قرار دارد و بايد با توجه به مليت و فرهنگ و جوانب ديگر خاص وجود او شناخته شود و پرورش يابد. اين آموزش بايد بتواند روحيه همه انسانها، صرفنظر از تعلق آنان به مناطق جغرافيائي يا اقتصادي معين را شناختـه و مشخص كنـد.

شما چه فعالیتی می‌کنید؟
شما چه شخصیتی را می‌خواهید به دیگران ارائه دهید؟
خدماتی را که شما می‌خواهید در طول عمر خود عرضه کنید دوست داريد با چه کیفیتی باشد: متوسط - عالی
در طول زندگی می‌خواهید به چه موقعیتی برسيد؟
چند در صد شما دارای مهارت‌ها، دانش، توانایی‌ها و دیگر خصوصیات شخصیتی مورد نیاز می‌باشد؟


هدف اساسی آموزش زايش و بالش، کمک به سر و سامان دادن زندگی

 

اهداف آموزش: هدف اساسی آموزش زايش و بالش، کمک به سر و سامان دادن زندگی جهت نیل به مقاصد اصلی‌تان می‌باشد آموزش زايش و بالش به معنای سرمایه‌گذاری بر روی خودتان به منظور قادر ساختن شما برای عملکرد بهتر و قدرت استفاده بهتر از توانایی‌های طبیعی خودتان می‌باشد. یکی دیگر از نكته‌هاي بسیار مهم آموزش زایش و بالش عملکردگرا بودن آن است به این منظور که:
به منظور نزدیک کردن شما با قوانین موجود در جهان هستی، نیازهای آموزشی شما را تعیین و مشخص نموده و آموزش مؤثر و متناسب را برای شما فراهم کرده است. یک قسمت مهم از فرایند آموزش عملکردگرا نمایش نموداری مهارت‌های کلیدی و مهم است. این مهم باعث می‌شود که شما خودتان را مورد آزمایش ارزیابی قرار دهید. عملکرد خودتان را با استانداردهای مورد انتظار یک انسان کامل و با تجربه در شرایط یکسان مقایسه کنید.


خواهش و تاكيد مي‌كنم در آغاز پيش از نام نويسي، جهت آگاهي بيشتر

خواهش و تاكيد مي‌كنم در آغاز پيش از نام نويسي، جهت آگاهي بيشتر  از ابتدا بخوانيد (چنانچه از اول اين مقاله خوانيد به خواندن ادامه دهيد)

جهت نام‌نويسى به اين ترتيب كنش مي‌كنيد:

گام 1: براي نام نويسي، ارايه يك آدرس ايميل معتبر ضروري است. شما موظف هستيد پس از نام نويسي از اطلاعات كاربري و رمز عبور خود محافظت نمايد. در غير اينصورت موسسه پاسخگوي سوء استفاده‌هاي احتمالي از آن را نخواهد بود. كليه مكاتبات، اعلاميه‌ها و هرگونه اطلاع رساني تنها از طريق پست الكترونيك به شما ابلاغ خواهد شد.
گام 2: جهت ورود به كلاس بعدي هزينه كلاس قلبي را بپردازيد. اگر هم نخواستيد بدون پرداخت هيچگونه هزينه‌اي ميتوانيد ادامه ندهيد، هيچگونه تعهدي براي شما نيست. دوباره به همين صورت، در پايان كلاس دوم جهت ورود به كلاس سوم، هزينه كلاس دوم را مي‌پردازيد و اگر نخواستيد مي‌توانيد منصرف شويد. در واقع شما هميشه يكماه رايگان بوديد. زماني كه ادامه مي‌دهيد به منزله اين است كه برايتان فايده داشته است.
اگر در طول آموزش به هر دليلي منصرف شديد و پس از چند وقت دوباره پشيمان شديد و خواستيد دوباره برگرديد مانعي ندارد. گام 3: حتمن بايد در انجمنها، پژوهشها و ديگر برنامه‌ها شركت كنيد وگرنه عضويت شما لغو خواهد شد.
گام 4: توجه كنيد فقط  كلاس نخست و دوم را مي‌توانيد بدون پرسشنامه بگذرانيد؛ وگرنه در بقيه كلاسها تا آخر دوره، بايد پرسشنامه را كه در كلاس درس موجود است پر كرده و صد امتياز كامل بياوريد. آنگاه به كلاس بعدي برويد.
گام 5: شرایط عضويت:
1.    شما نباید اطلاعات خصوصی خود را در انجمنها قرار دهيد.
2.    آدرسهای ایمیل شما برای عموم قابل مشاهده نیست ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار نمی‌دهیم.
3.    اطلاعات شما، محرمانه نگهداری می‌شود.
4.    اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی و کشوری، سیاسی، مطالب نفرت آمیز، غیر اخلاقی و غیر قانونی بر روی سایت نمی‌باشند.
5.    تحت هیچ شرایطی موسسه بين المللي زايش و بالش پاسخده خسارتهای وارده در اثر اعتماد به اطلاعات قرار داده شده روی سایت توسط اعضا نمی‌باشد.
6.    مدير سايت خود را مجاز به کنترل، ویرایش و حذف مطالبی که بطور عمومی بر روی سایت قرار داده می‌شود، می‌داند.
7.    مسئولیت کلی مطالب قرار داده شده روی سایت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب را بر روی سایت قرار دهند.
8.    مدير موسسه می‌تواند به تشخیص خود، عضویت هر کدام اعضاء را حذف کند و خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی‌داند.
9.    نوشتن شماره تماس، ارسال لینک، و پست الکترونیک (ایمیل) در انجمنها را هيچ يك از اعضا ندارند. در صورت مشاهده بدون اطلاع عضويت لغو مي‌گردد.
10.    از نوشتن به زبان پینگلیسی در انجمنها خودداری کنید.
11.    دوست من شما قبول مسئولیت می‌کنید که پاسخگوی تمام نوشته‌های خود در سایت باشید و در صورتیکه نوشته‌های شما در سایت باعث اعتراض فرد و یا گروهی شد شخصا پاسخگو خواهید بود و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه موسسه نمی‌باشد.
12.    کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت زايش و بالش متعلق به موسسه بين المللي زايش و بالش بوده و کلیه حقوق مادی و معنوی آنها متعلق به این سایت می‌باشد.
13.    ارائه تحلیل‌های سیاسی یا مذهبی در انجمنها و در كلاس درس ممنوع است.
14.    در کلاس فقط در خصوص مطالب آن جلسه صحبت خواهد شد.
15.    ارسال پیغام های متفرقه به سایر اعضا در حین برگزاری کلاس درست نیست.

گام 6: خوب دقت کنید: هنگام نام نویسی یک کد معرف به شما داده میشود از آن بدقت نگهداری کنید وگرنه به هیچ عنوان دوباره نمیتوانید این کد را داشته باشید. نکته بعدی اینکه وقتی نام نویسی شما تمام شد، یک ایمیل فعال سازی برای شما فرستاده می‌شود. باید به ایمیل خود رفته و آن را فعال کنید؛ آنگاه جهت ورود به کلاس درس به این صفحه مراجعه کنید و به کلاس مربوطه بروید.

گام 7: پیش از ورود به کلاس حتمن راهنمای آموزش از راه دور را بخوانید.
کاربران می بایست حتما در زمان عضویت نام و نام خانوادگی واقعی خود را وارد کنند. حسابهايي که با نامهای غیر حقیقی ساخته شوند توسط مدیر سیستم مسدود می‌شوند. جهت نام نویسی در منوی «ورود به سایت» (پایین صفحه سایت) روی عبارت «ایجاد یک حساب کاربری» کلیک کنید و فرم را پر نمایید.


خواهش و تاكيد مي‌كنم در آغاز پيش از نام نويسي، جهت آگاهي بيشتر

اين دوره در هفت گام طراحي شده است. مواردي كه در اين دوره مي‎آموزيد:
گام نخست مقدمه مي‌باشد. درباره اصول و قواعد شروع مسير ، آموزش داده مي‌شود .
گام دوم بررسي اينكه از كجا آمده‌ايم و همينطور سرگذشت ما چه بوده و در كل با اين همه مشكلات و عدم رضايت از اين زندگي چه بايد كرد؟
در گام سوم روش درخواست از نيروهاي كاينات، روش استقرار در بدن و رهنمودهاي بسيار مهم جهت سفر به سرزمين عشق صورت مي‌گيرد . آمادگي‌هاي پيشرفته و گسترش آگاهي درباره انسان از گام چهارم شروع مي‌شود . گام پنجـم درباره حوزه انـرژي است.
گام ششم: تاملي در اخلاق انساني ، كه به جهان روشني مي‌بخشد و در انسان اجتماعي، كه با وجود دلبستگي به زندگي با ديگران ، در دام حادثه اجتماعي فرو نمي‌ماند و به سرزمين واقعي پرواز مي‌كند. شروع يك زندگي جديد، ورود به سرزمين مقدس روشن و جاويد عشق در گام هفتم آماده شده است.

گواهينامه زايش و بالش به عزيزانى كه ما را يارى نمودند

توجه: پس از پايان هر گام به شما گواهينامه داده ميشود.
گواهينامه زايش و بالش به عزيزانى كه ما را يارى نمودند و همينطور اعضايى كه هر گام را با موفقيت به پايان رساندند و وارد  گام بعدي كتاب زايش و بالش شدند اهدا ميگردد.

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود کاربرانورود به سایت