• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

خودشناسی موسسه بين المللي زايش و بالش - آغاز راه

ن انتقال دهنده هستم نه آموزش دهنده

اول از همه اين را بگويم كه: من انتقال دهنده هستم نه آموزش دهنده، هر چه هست اوست.
يك مثالى مى‌زنم:
الكتريسته از يك نيروگاه برق به ايستگاه انتقال پيدا مى‌كنه و از آن ايستگاه به منازل راه مى‌يابد. حالا ديگه به خودت ربط داره مى‌خواهى روشن كن (گسترش آگاهى) و يا اينكه بگذار همچنان خاموش بماند (نادانى)

و اما آموزش......
در اين آموزش هیچ محدودیتي برای شما وجود ندارد. شما هر که باشید و در هر کجا ساکن باشید می توانید شركت كنيد.
اولین انگیزه برای آموزش گسترش آگاهی و بروز دگرگونی در ساختار زندگیست. دوست من عوامل اجتماعی قادرند تغییراتی را در زمینه‌های مختلف بوجود آورند. تغییراتی در استانداردهای زندگی شما و .... همين تغييرات شخصيت ما را شكل داده در نتيجه به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عاداتي پرورش يافتيم. مغزهاي ما چنان دربند يكنواختي هستند كه قادر نيستند به امور، از زاويه‌اي نو بنگرند.
در مورد گسترش آگاهي بایستی گفت، گسترش یعنی بهبود کیفی یا بازيافت توانایی اشخاص از طريق آموزش‌های خودآگاه یا ناخودآگاه. برنامه‌های گسترش آموزش زایش و بالش معمولاً شامل عناصر، مطالعه برنامه‌ریزی‌شده و تجربی و محافظت‌هاي مداوم توسط یک مربی یا تسهیلات مشورتی می‌باشد.
گسترش از دید من به سرمایه‌گذاری آینده‌نگري در زندگی شما اشاره دارد. توسعه، اين حقيقت را بیان می‌کند که شما برای پیروزی در دورة زندگی خودتان نیازمند بکارگیری از یک سری دانش‌ها، مهارت‌ها و توانایی‌ها خواهید بود.
معنی گسترش، آماده ساختن شما برای داشتن یک زندگی بهتر همراه با پیروزی‌های متعدد خواهد بود.
دوره آموزشى زايش و بالش طورى طراحى شده كه شخص بعد از يك ترم، در يك مسيرى قرار مي‎گيرد كه حس مي‎كند دگرگونى در تاروپود زندگى وى دارد اتفاق مي‎افتد. باور كنيد هنگام گذراندن اين دوره حس مي‌كنيد گويا ديدار با نـور است، توازن عشق است، روح است، ارتـعاش است، تحول است، شگفت انگيز است، جذب انرژى است، غرق در معبود است، معبد سكوت است و عظمت در عظمت است .
در اين دوره از خودمان آغاز مي‎كنيم و انسانى الهى مي‌شويم و به سر منزل مقصودمان مي‎رسيم . در اين برنامه ريزى هر چه هست عشق است و شريان عشق و ايمانى كه يكسره در گرو معبودى است كه با عطشى سيراب نشدنى به دنبال او بايد بود. در اين دوره ، توازن عشق است كه لحظه لحظه‌ها را با همه وجود به گروگان اين محبت الهى مي‎گذارد . باشد كه خداوند ياريمان كند.

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود کاربرانورود به سایت