• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

خودشناسی موسسه بين المللي زايش و بالش - فراگيري زايش و بالش

پیشنهاد من گذراندن دوره آموزشی زایش و بالش است.

آذربايجان، ونزوئلا، سنگال، تاجيكستان، آمريكا، الجزاير، آفريقاي جنوبي، تركيه

اين دوره براى همه مردم جهان طراحي شده است. علاوه بر ايران، عزيزاني از كشورهاى آذربايجان، ونزوئلا، سنگال، تاجيكستان، آمريكا، الجزاير، آفريقاي جنوبي، تركيه، اندونزي جهت فراگيري دوره چگونه زيستن بر اساس پژوهش زايش و بالش، به ما پيوستند.
دوره چگونه زيستن زايش و بالش كليدى است جهت ورود به سرزمين مقدس عشق... گشايش زندگى شماست و راهى است بسوى كمال واقعى...اين دوره هميشه
رايگان است.
دیدگاه زایش و بالش در سال 1365 به عنوان يك گسترش دهنده آگاهي، پژوهش و توليد دانش در راستاي خودشناسي فعاليت خود را آغاز نمود و از سال 1388 به عنوان يك مؤسسه بين‌المللي به ثبت رسيد و با اهداف مشخص به راه خود ادامه مي‌دهد. به همین دلیل در طول فعالیت خود تا کنون از پذیرش پیشنهادات تجاری، سياسي، وابستگي به فرقه، گروه يا مكتبي که عمدتا مانع از ادامه فعالیتهای پژوهشی می‌شوند خودداری کرده است.

مهمترين هدف موسسه بين الملللي زايش و بالش گسترش آگاهي و پژوهش چگونه زيستن انسان در جهان هستي است. بزرگترين افتخار من پژوهش و برنامه‌ريزي فلسفه زايش و بالش در طول 24 سال است؛ كه بصورت كتاب آماده كردم و از سال 1388 آنرا بصورت آموزش از راه دور در اينترنت درست كردم. پيش از شروع به کار با سایت و استفاده از محصولات یا خدمات ما راهنمای سیستم و قوانین آموزش را مطالعه کنید. اگر با آموزش الکترونیکی آشنا نیستید مقاله "مقدمه ای بر آموزش الکترونیکی" را مطالعه کنید.

اين آموزش براي چه كساني مي‌باشد؟

افرادي كه تصميم گرفتن براستي زندگي كنند نه فقط زنده باشند. آنهايي كه مي‌خواهند از خودشان يك شاهكار بسازند در اين دوره شركت كنند.
در این آموزش شما رفتارها، معلومات، مهارت‌ها، توانایی‌ها و گرایشات مربوط به زندگی را فرا می‌گیرید.
در آغاز بايد عضو شوید. پس از تکمیل مراحل عضویت، برای استفاده از خدمات زايش و بالش بايد در كلاس درس برويد و در دوره مورد نظر نام نويسي کنید. اگر حاضريد ادامه مطلب را با دقت بخوانيد...

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود کاربرانورود به سایت