• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

خودشناسی موسسه بين المللي زايش و بالش - نام نويسي

خواهش و تاكيد مي‌كنم در آغاز پيش از نام نويسي، جهت آگاهي بيشتر

خواهش و تاكيد مي‌كنم در آغاز پيش از نام نويسي، جهت آگاهي بيشتر  از ابتدا بخوانيد (چنانچه از اول اين مقاله خوانيد به خواندن ادامه دهيد)

جهت نام‌نويسى به اين ترتيب كنش مي‌كنيد:

گام 1: براي نام نويسي، ارايه يك آدرس ايميل معتبر ضروري است. شما موظف هستيد پس از نام نويسي از اطلاعات كاربري و رمز عبور خود محافظت نمايد. در غير اينصورت موسسه پاسخگوي سوء استفاده‌هاي احتمالي از آن را نخواهد بود. كليه مكاتبات، اعلاميه‌ها و هرگونه اطلاع رساني تنها از طريق پست الكترونيك به شما ابلاغ خواهد شد.
گام 2: جهت ورود به كلاس بعدي هزينه كلاس قلبي را بپردازيد. اگر هم نخواستيد بدون پرداخت هيچگونه هزينه‌اي ميتوانيد ادامه ندهيد، هيچگونه تعهدي براي شما نيست. دوباره به همين صورت، در پايان كلاس دوم جهت ورود به كلاس سوم، هزينه كلاس دوم را مي‌پردازيد و اگر نخواستيد مي‌توانيد منصرف شويد. در واقع شما هميشه يكماه رايگان بوديد. زماني كه ادامه مي‌دهيد به منزله اين است كه برايتان فايده داشته است.
اگر در طول آموزش به هر دليلي منصرف شديد و پس از چند وقت دوباره پشيمان شديد و خواستيد دوباره برگرديد مانعي ندارد. گام 3: حتمن بايد در انجمنها، پژوهشها و ديگر برنامه‌ها شركت كنيد وگرنه عضويت شما لغو خواهد شد.
گام 4: توجه كنيد فقط  كلاس نخست و دوم را مي‌توانيد بدون پرسشنامه بگذرانيد؛ وگرنه در بقيه كلاسها تا آخر دوره، بايد پرسشنامه را كه در كلاس درس موجود است پر كرده و صد امتياز كامل بياوريد. آنگاه به كلاس بعدي برويد.
گام 5: شرایط عضويت:
1.    شما نباید اطلاعات خصوصی خود را در انجمنها قرار دهيد.
2.    آدرسهای ایمیل شما برای عموم قابل مشاهده نیست ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی قرار نمی‌دهیم.
3.    اطلاعات شما، محرمانه نگهداری می‌شود.
4.    اعضاء مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی و کشوری، سیاسی، مطالب نفرت آمیز، غیر اخلاقی و غیر قانونی بر روی سایت نمی‌باشند.
5.    تحت هیچ شرایطی موسسه بين المللي زايش و بالش پاسخده خسارتهای وارده در اثر اعتماد به اطلاعات قرار داده شده روی سایت توسط اعضا نمی‌باشد.
6.    مدير سايت خود را مجاز به کنترل، ویرایش و حذف مطالبی که بطور عمومی بر روی سایت قرار داده می‌شود، می‌داند.
7.    مسئولیت کلی مطالب قرار داده شده روی سایت به عهده عضو قرار دهنده اطلاعات است و اشخاص نباید مطالب نامناسب را بر روی سایت قرار دهند.
8.    مدير موسسه می‌تواند به تشخیص خود، عضویت هر کدام اعضاء را حذف کند و خود را موظف به توضیح علت این موارد نمی‌داند.
9.    نوشتن شماره تماس، ارسال لینک، و پست الکترونیک (ایمیل) در انجمنها را هيچ يك از اعضا ندارند. در صورت مشاهده بدون اطلاع عضويت لغو مي‌گردد.
10.    از نوشتن به زبان پینگلیسی در انجمنها خودداری کنید.
11.    دوست من شما قبول مسئولیت می‌کنید که پاسخگوی تمام نوشته‌های خود در سایت باشید و در صورتیکه نوشته‌های شما در سایت باعث اعتراض فرد و یا گروهی شد شخصا پاسخگو خواهید بود و در این خصوص هیچ مسئولیتی متوجه موسسه نمی‌باشد.
12.    کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت زايش و بالش متعلق به موسسه بين المللي زايش و بالش بوده و کلیه حقوق مادی و معنوی آنها متعلق به این سایت می‌باشد.
13.    ارائه تحلیل‌های سیاسی یا مذهبی در انجمنها و در كلاس درس ممنوع است.
14.    در کلاس فقط در خصوص مطالب آن جلسه صحبت خواهد شد.
15.    ارسال پیغام های متفرقه به سایر اعضا در حین برگزاری کلاس درست نیست.

گام 6: خوب دقت کنید: هنگام نام نویسی یک کد معرف به شما داده میشود از آن بدقت نگهداری کنید وگرنه به هیچ عنوان دوباره نمیتوانید این کد را داشته باشید. نکته بعدی اینکه وقتی نام نویسی شما تمام شد، یک ایمیل فعال سازی برای شما فرستاده می‌شود. باید به ایمیل خود رفته و آن را فعال کنید؛ آنگاه جهت ورود به کلاس درس به این صفحه مراجعه کنید و به کلاس مربوطه بروید.

گام 7: پیش از ورود به کلاس حتمن راهنمای آموزش از راه دور را بخوانید.
کاربران می بایست حتما در زمان عضویت نام و نام خانوادگی واقعی خود را وارد کنند. حسابهايي که با نامهای غیر حقیقی ساخته شوند توسط مدیر سیستم مسدود می‌شوند. جهت نام نویسی در منوی «ورود به سایت» (پایین صفحه سایت) روی عبارت «ایجاد یک حساب کاربری» کلیک کنید و فرم را پر نمایید.

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود کاربرانورود به سایت