• سمینار خودشناسیجديدترين برنامه ما يعني سفيران عشق براي معرفي و شناساندن افرادي است كه عشق را در هر جنبه‌اي از زندگي‌شان پياده مي‌كنند. عاشقان از خودشان و همه لذتهای زودگذر پيرامونشان گذشتند.

  Read More
 • سمینار روانشناسیشما آقا يا خانمي با يك اسم و يك فاميل هستي ، روزي كه به دنيا آمدي دفترچه‌اي بهت دادند به اسـم «شناسنامـه» كه بودن تـو را ثابت بكنــه

  Read More
 • سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

  Read More
 • سمینار روانشناسیاز آنجایی که ما در اين هنگام به نوعي خاص و يكنواخت با افكار و عادتي پرورش يافتيم؛

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

عشق به زمین

سمینار روانشناسیروندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز

با اينكه روح خدا در درون آدم هست و راه را روشن مي‌كند. اما اين راه - راه حق - چنان پر نشيب و فراز است كه رهروان هميشه در آن سرگشته‎اند. در اين هنگام حافظ فكر آشفته را آرام مي‌كند كه:
روندگان طريقت ره بلا سپرند رفيق عشق نيانديشد از نشيب و فراز
به هر حال بايد موانع را از سر راه برداشت. اما چگونه و به چه بهايي؟ اين خود داستاني دارد. در زمان باستان، در دلاوري قهرمانان، در جانبازي رزمندگان، در پندار عاشقان، در شعر شاعران و بهتر بگويم در هر جايي كه عشق وجود داشت اين قصه هم وجود داشت. در اين قصه دعوا سر چيزي نيست، از شاه پريان هم خبري نيست، صداي جادوگر پير خبيث هم كه مي‎آيد و دختر خوشگل دهكده را گول مي‎زند هم، نمي‎شنوي، نارنج خانم هم توي اين قصه نقشي نداره حتا ننه پيرزن مهربون، از دوست و دشمن هم خبري نيست. پس قصهِ چيست؟
در اين قصه فرياد درگيري آدم با خودش است. مي‎جنگد تا «من» عنان گسسته خودش را آرام كند و راه به بارگاه الهي پيدا كند. كه اگر چنين شود و به سرزمين مقدس روشن و جاويد عشق پاي نهد، از همه چيز سيراب مي‌شود و آهي مي‎كشد و در آن لحظه مي‌فهمد كه عاشق و معشوق يكي بود. آنگاه پروانه وار گرد معشوق چنان مي‎گردد تا شادمانه بميرد. وقتي به اين رتبه برسي ديگر هيچ درخواستي نداري و در اين بي‎تمناييست كه همه چيز از آن توست
الهي، پروردگارا، كريما، لطيفا، خداوندا به چه زباني خوانمت ...
تو ما را ضعيف خواندي! از ضعيف چه آيد جز خطا؟ و ما را جاهل خواندي! از جاهل چه آيد جز جفا؟
و تو خداوندي كريم و لطيف! از كريم و لطيف چه سزد؟ جز كرم و وفا، و بخشيدن و عطا. پس ازت مي‎خواهم به همه اين دوستان كه از اين سايت ديدن مي‌كنند:
سعادت، سلامت، صداقت، مُروت، عزت، شرافت، غيرت، بركت، نعمت، قدرت، شوكت، حشمت، صلابت، ديانت، مَوِدت هر چه بيشتر عنايت بفرما.

کتاب زایش و بالشآموزش چگونه زیستن

کلاس درس خودشناسی مشاوره تحصیلی ازدواج کارآفرینی

دادگاه عشق و دوستی پیام آوران عشق و دوستی

گواهینامه پاایان دوره استخدام نیروی کار

انجمن عشق و دوستی بازار کار خدمات الکترونیک

جشنواره عشق و دوستی نمایشگاه عکس

رویدادها دانستنیها

تماس آن لاین

ارسال خبر وب سايت زایش و بالش

همراه: 09123804272

ID=zayeshbalesh

دانلود مسنجر oovoo

حاضرین در سایت

ما 14 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Translate

Arabic English French German Italian Spanish

ورود به کلاس

آموزش از راه دور

ورود به سایتآموزش زبان انگلیسی